Barca u finalu svjetskog kupa

Barcelona se uspjela plasirati u finale svjetskog kupa nakon što je pobjedila Mexicku ekipu Atlante 3:1.Rani pogodak Mexikanaca bio je sol na ranu Blugarni i možemo reci u ranim momentima utakmice tacnije 4.minuti doživljela je veliki šok.Ipak na oporavak “Katalonskog ponosa” se nije dugo cekalo,gola ipak nije bilo ali pritisak i dominacija na terenu kao što smo navikli od barce je ipak dolazila do izrazaja.Par minuta prije kraja prvog poluvremena nakon centaršuta iz kornera Busquets nakon zakacene lopte Tourea salje loptu u mrezu i poravnjava rezultat.

Da mexikanci nenaprave senzaciju i popularnu barcu izbace iz svjetskog kupa pobrinuo se leo Messi i pedro koji su bili strijelci za slavlje barce od 3:1.Vec od ranije je poznato kako je prvi finalista Escudiantes koji je sasvim ocekivano dobio svog supranika barcelonu.Utakmica izmedu ova dva tima igra se u subotu kadacemo znati dali ce barcelona za jednu sezonu osvojiti 6 rekordni trofej i po prvi put svjetski trofej.